Makaszka

Makaszka jest polskim producentem oferującym produkty dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

Od przytulanek poprzez kocyki minky, pościele, akcesoria do wózka do elementów wystroju pokoju dziecięcego, czy też namiotów tipi. Wśród produktów znajdziecie coś dla klasyków, dla tych, lubiących odważniejsze barwy i zestawienia wzorów, a także dla tych, którzy nie potrafią żyć bez odrobiny szaleństwa.

Makaszka tworząc nowe kolekcje tkanin bawi się kolorami, wzorami, zapominając czasem o modzie
i najnowszych trendach, starając się kreować radosny, barwny świat pełen uśmiechu Maluszków.

Makaszka stawia przede wszystkim na najwyższą jakość dzięki której jej produkty są niezwykle trwałe. Najwyższa jakość to nie tylko staranne wykonanie, ale przede wszystkim użycie tkanin spełniających najwyższe standardy. Wszystkie stosowane przez Makaszkę tkaniny, wypełnienia, czy nici posiadają certyfikaty OEKO-TEX 100, czy też BEZPIECZNY DLA DZIECKA
Nieprzemakalna folia i inne plastikowe elementy wykorzystywane w naszych akcesoriach nie zawierają ftalanów ani BPA.

Tkaniny Makaszka są delikatne, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Kolory pozostają żywe i trwałe dzięki wyjątkowej i bardzo bezpiecznej metodzie nadruku, potwierdzonej Certyfikatem Oeko-Tex 100. Tkanina zanim trafi do szwalni przechodzi szereg testów na tarcie, pranie w wysokich temperaturach, kurczliwość itp.

Makszka kontroluje swoją produkcję na każdym jej etapie. Począwszy od fabryki, gdzie tkana jest bawełna, farbiarnie, naszą szwalnie, aż po kontrolę jakości bezpośrednio przed spakowaniem i wysyłką do klienta gotowego już produktu.

Makszka szyje w Polsce. Posiada swoją szwalnię, w której pracuje świetnie zgrany zespół doświadczonych i niezwykle twórczych krawcowych, które z mig przemieniają wszystkie pomysły i projekty w gotowe produkty.  Dzięki temu Makaszka ma możliwość utrzymania najlepszej jakości produktów..