Poofi

Poofi to polska marka, która zajmuje się produkcja renomowanych akcesoriów dla dzieci i kobiet w ciąży.

„Potrzeba matka wynalazków” – tak można wytłumaczyć genezę  powstania produktów marki Poofi. 
Katarzyna Kamińska – Bendorz – pomysłodawczyni, a zarazem założycielka Poofi – opowiada: „..ta poduszka narodziła się z naszej osobistej potrzeby – mojej i córki, nie było za tym produktem żadnej strategii biznesowej. Szczerze  mówiąc to nie zakładałam sukcesu, liczyłam skrycie i byłam ciekawa co nam z tego wyjdzie…”

Niewątpliwie olbrzymią ciekawostką jest fakt, że pierwsza poduszka do karmienia, ta o której wspomina Pani Kasia została uszyta przez jej męża – który postanowił polepszyć komfort perypetii laktacyjnych swojej żony. Troskliwość i pomysłowość  sprawiły, że powstał produkt, który zdecydowanie podbił serca ogromnej ilości świeżo upieczonych mam. 

Od pierwszego pomysłu minęło już sporo czasu, a marka Poofi stale się rozwija oferując swoim klientom bardzo szeroką gamę produktów, które bez wątpienia są najwyższej jakości. Producent Poofi dba o to by materiały użyte do produkcji były trwałe, miłe w dotyku a zarazem łatwe w utrzymaniu czystości.

Produkty marki Poofi – poza bardzo wysoką  jakością cechuje również ciekawy design. Na wielu produktach znajdziemy unikatowe wzory, które cieszą oko zarówno młodszych jak i starszych. 

Bardzo istotnym faktem, którego nie możemy pominąć jest współpraca producenta Poofi z rehabilitantem dziecięcym, neurologiem i ortopeda. Możemy mieć, więc pewność, że produkty, które oferuje nam marka Poofi są w pełni bezpieczne dla dzieci oraz dla kobiet w ciąży.