Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Szumisie

Szumiś to polski producent oferujący uspokajające, usypiające misie Szumisie.

Szumiś powstał z doświadczenia mamy, która używała suszarki, by ukoić ból jej płaczących z powodu kolek maluchów.

Dlaczego noworodki tak uspokajają się przy dźwięku suszarki? Bo biały szum, który emituje, przypomina im dźwięk z brzucha mamy. Szum suszarki pomaga maluszkom wyciszyć się i spokojnie zasnąć.

Znany i ceniony na całym świecie amerykański pediatra doktor Harvey Karp rozpisuje się o dobroczynnym działaniu białego szumu na noworodka.

„Niemowlętom najlepiej służy dudniący biały szum, ponieważ jest najbliższy dźwiękowi towarzyszącemu im w łonie matki. Prawidłowy rodzaj białego szumu (puszczanego w trakcie wszystkich drzemek i w nocy) jest kluczem do poprawy jakości snu od dnia narodzin do dnia pierwszych urodzin...i jeszcze dłużej! Pamiętaj, że aby niemowlę łatwo zasnęło, a potem długo smacznie spało, biały szum jest konieczny".

W przeciwieństwie do suszarki, Szumiś jest bezpieczny i może być przy dziecku zawsze i wszędzie. W łóżeczku, na spacerze czy w samochodzie. 

Wszystkie produkty z Szumisiowej kolekcji zostały wyprodukowane w Polsce. Mają nowoczesny design i świetnie do siebie pasują. A co najważniejsze – są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci!